|
|
|
Zima na horách.
|
|
|
|
Rekapitulace citů a pocitů mých smíšených..
|
|
..srdce píše příběhy, oči jej čtou, ale co když oči čtou i neviditelné věty, slova, myšlenky...potom i srdce přece píše a nemusí :)
|
|
|
|
|
|
Opojení vzpomínkou na tebe
|
|
|
|
vlastně není jen o psovi, je o stáří, o lásce, o životě...vložila jsem jí už jednou, byl anonymní den a někdo pod ní napsal infantilní, ale já se za ní hrdě hlásím, mně se líbí
|
|
Říká se, že návraty jsou těžší než odjezdy. Ale záleží odkud jedeš a kam se vracíš.
|
|
Pár metrů za chalupou mám takovou krásu ...
|
|
|
|
|
|
Chodívala jsem si sedat na lavičku pod krásný japonský javor.
|
|
|
|
|
|
---bez anotace---
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Aenrillaris řekl o david66 :Ten nejlepší, kterého znám. Talent :) P.S. S Cene jsem to na aragu myslel vážně :)

