komentáře uživatele :

21.04.2008 - 20:32

10(5.)
Ahojky,tak jsem tu a říkám .. nádhera

21.04.2008 - 20:07

8(5.)
dobrá Sokoličko

21.04.2008 - 19:57

7(4.)
opraveno

21.04.2008 - 19:57

7(3.)
jo chybička se vloudila - překlep .. díky za komentář

21.04.2008 - 19:09

7(2.)
díky prostějánku

20.04.2008 - 12:58

13(11.)
Díky moc za milý komentář

18.04.2008 - 20:52

13(9.)
Díky všem za komentáře

18.04.2008 - 20:51

13(8.)
jo .. špatné zařazení, díky za komentář

18.04.2008 - 07:12

13(2.)
Díky :o)

13.04.2008 - 12:43

8(6.)
díky jackie

13.04.2008 - 12:42

8(5.)
díky za komentář

10.04.2008 - 11:39

8(2.)
Díky Gabkine