2513.gif
datum 18.10.2016
ying-yang 29, muž, Alsasko-Lotrinsko
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 18.01.2017 - 19:14
komentářů4(1.)
Chemické radosti také.
přidáno 17.01.2017 - 21:15
komentářů4(2.)
Stará neznámá: Ano. Správně. Nicméně se mi to podařilo nedopatřením smazat...(
přidáno 10.01.2017 - 21:42
komentářů14(7.)
Vsázíš příliš mnoho
přidáno 15.12.2016 - 18:20
komentářů10(2.)
Asi bych to pohanil..Ale je to jen můj pocit. Takže Ti to bude stejně jedno...xd
přidáno 08.12.2016 - 13:44
komentářů10(5.)
Děkuji Všem za pozitivní ohlasy!)
přidáno 07.12.2016 - 22:22
komentářů10(2.)
NoWiš: Díky takovým komentářům vím, že to nedělám zbytečně. Děkuju Ti!))
přidáno 06.12.2016 - 19:36
komentářů9(1.)
Super..!
přidáno 06.12.2016 - 12:29
komentářů3(2.)
Renatka: ěkuji
přidáno 05.12.2016 - 21:02
komentářů14(13.)
Lasak: Promiň mi to, ale že je dílo staré řadu let jsem si všiml až po vložení komentáře. Jinak bych staré kostlivce ve skříni nechal ležet...))
přidáno 05.12.2016 - 15:30
komentářů14(11.)
Ruchovci revival. Vlastenecká poezie se nejvíc píše v době, kdy se náš "hrdý" národ cítí nejvíce ohrožen. Patriotismus/ nacionalismus/vlastenectví- nazývej to jak chceš- není zločinem. Pro někoho přežitek, pro někoho nezbytná součást světonázorů. Je to Tvůj názor, a proto téma nebudu nijak soudit.) Ke stylistice- možná bych místo "ani" dal "ni," potom by to lépe vycházelo. Ze stylistického hlediska jinak dobré, nicméně poněkud jalové a spíš než vlastenecky, to na mě působí agitačně.
přidáno 05.12.2016 - 12:29
komentářů1(1.)
A nebo ne..?
přidáno 03.12.2016 - 19:15
komentářů4(1.)
"Maminka pekla" zde funguje moc krásně víceznačně...))
přidáno 24.11.2016 - 10:16
komentářů2(2.)
Homér: Díky za super komentář. Líbí se mi to..))
přidáno 23.11.2016 - 23:01
komentářů2(1.)
Přijde mi to takové vyumělkované, na druhou stranu je to hodně konkrétní. Nic, v čem by čtenář musel hledat skrytý význam. Ten totiž z kontextu jasně vyplývá.
přidáno 21.11.2016 - 09:16
komentářů6(6.)
mahdal: Slečna mi na to řekla, že je to moc krásná škaredá básnička...:D
přidáno 13.11.2016 - 12:36
komentářů6(3.)
marinka: Smutný je ten fakt, že to tak opravdu cítím)
přidáno 12.11.2016 - 16:35
komentářů11(10.)
shane: Díky za komentář..:) Jak jsem již několikrát výše zmiňoval- je to automatický text. Prostě to nějak tak vyplynulo a přišlo mi to zajímavé. Každý si to může pobrat po svém. Já sám nedokážu říct, co jsem tím myslel, neboť je to dílem okamžiku, kdy mé myšlenku plynuly...))
přidáno 10.11.2016 - 13:12
komentářů12(10.)
Pobavilo...!)
přidáno 10.11.2016 - 08:25
komentářů6(4.)
Wendy Janov: Děkuji))
přidáno 10.11.2016 - 08:24
komentářů6(3.)
Lasak: Díky za konstruktivní kritiku!) Vážím si toho..:)
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming