![]() |
komentáře uživatele :
Yasmin: ioreth: Ach, moc děkuji za krásná slova!
Zamila: Moc děkuji! :-) Pravda, začátek asi působí příliš všedně.. :-)
Ach, tak to je více než opravdové... a trochu děsivé - jako bys mi přečetla myšlenky :-) ..
Leslie: Moc děkuju, za návštěvu i (souznící) komentář.. :-)
meskalinaprach: Leslie: Moc děkuju, i po těch letech taky ještě občas zabolí.. :-)
loner: Děkuju, už se v něm pohybuju... nu, až moc dlouho :-)
Leslie: DDD: Děkuju moc, já vždycky volným veršem začnu, ale většinou se mi u toho nepodaří zůstat a snažím se tomu dát (asi i zbytečně) nějakou pevnější formu.
slnečnica: Orionka: Děkuji za pochvalu :-)
Yasmin: Ach ano, na tom mostě stalo se mnohé.. :-) Moc děkuju za krásná slova!! :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.


