![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Téma pohádek mě poslední dobou znovu zajímá a tahle patří k těm nápaditějším. Téma přirozeného stárnutí a zkušeností je zrovna něco, co by dnešním dětem prospělo.
Domnívám se, že kdyby autorka ještě opravila nějakou tu čárku a doladila některá souvětí nebo íčka, bylo by to ještě lepší :)
Domnívám se, že kdyby autorka ještě opravila nějakou tu čárku a doladila některá souvětí nebo íčka, bylo by to ještě lepší :)


Raději tedy dýchat rychleji, ať kveteme a bolest rozpouštíme :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))