![]() |
komentáře uživatele :
na vejsce jsme se spoluzaky esicka poradali k vinku :-) a bylo nam fajn... diky za komentare ;-)
fakt je hlubokomyslná, těžká až trudnomyslná..., že se teď úplně divím, jaká jsi povětšinou veselá kopa. ;-) jako tuhle v kostele... :-)
Tenhle obraz jsem nakreslila asi pred deseti lety a opravdu mel tata tyhle boty. :-) Mám se ho zeptat, jestli si je jeste pamatuje? ;-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
Severak řekl o Stará neznámá :Ále... jedna stará známá ;-)


