Tenhle je nejstarší, kreslila jsem ho asi před 15 lety...
přidáno 08.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1357(14)
posláno 0
přidáno 02.06.2012
hodnoceno 8
čteno 1451(15)
posláno 0
přidáno 01.06.2012
hodnoceno 4
čteno 1503(11)
posláno 0
» narozeniny
opicka [18], Alexandra Yuki [17], ivetka1993 [15], snake_01 [4]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :
Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming