![]() |
komentáře uživatele :
Tvá přezdívka neodpovídá tvým výkonům. Poezii rozhodně nemáš suchou ani trošku.
Jen tak dál milý hošku :D
Jen tak dál milý hošku :D
Ale noták. Vždyť je začátečník. Mi se básnička líbí, jen poslední sloka mi tam moc nesedí. Zkus to ještě trošku promyslet a propracovat. Myslím, že najdeš vhodnější slova...
Netuším, co říct. Todle dílko má v sobě úžasně hlubokou pravdu. "Řinou se jako řeka" je překrásné přirovnání.
Jsem moc ráda, že jsem si mohla něco takového přečíst. :)
Jsem moc ráda, že jsem si mohla něco takového přečíst. :)
NoWiš: Komenty o věku? Tak já budu dneska mlčet. :D
Báseň se mi líbí, akorát mi na ni něco nesedí. Nevím přesně co.
Za jaké situace jsi přišel k tomuhle nápadu?
Báseň se mi líbí, akorát mi na ni něco nesedí. Nevím přesně co.
Za jaké situace jsi přišel k tomuhle nápadu?
Štěstí se potkalo s neštěstím a vyměnili se. Rozhodně mám zase nad čím přemýšlet. Hezké dílo. Zaujalo.
Pro mne je určitým druhem umění vše, co vidím.
Jinak básnička je povedená. :)
Jinak básnička je povedená. :)
Básnička velmi pobavila. :) Něco takového by mě fakt nenapadlo :D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)


