![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Mě právě ta druhá část připadá zajímavější...celá je krásná , bez té druhé půlky by vlastně ta báseň byla dohromady o ničem :)


Tato je dost dobrá :) - ne dost dobrá, je hodně dobrá , fakt , připomíná mi v něčem můj pohled na noční oblohu .


Člověk může mít v životě vše, ale nakonec zjistí, že neměl vůbec nic...
:)
:)


Držím ti palce ale věř mi však...
Že zvládnout se to dá jen nesmíš mít strach...
automotivační ? Tedy výborná, taky si budu muset nějakou automotivační napsat :)))
No...já moc na ty sprostý slova nejsem , ale když to musí být....:)
Že zvládnout se to dá jen nesmíš mít strach...
automotivační ? Tedy výborná, taky si budu muset nějakou automotivační napsat :)))
No...já moc na ty sprostý slova nejsem , ale když to musí být....:)


Ty jsi poslední dobou nějak aktivní ? Nebo se mi to zdá ? Nějaká nová dílka pošli :)))


Skočí zpět na Zemi,
pro svoje oči..
Málo je skromných a hodně je sobeckých :))) Jo. Líbí .
pro svoje oči..
Málo je skromných a hodně je sobeckých :))) Jo. Líbí .


Tak ta je dost dobrá..líbí se mi...hodně odhodlaná a údernická....jsi zase plná síly a optimismu, bojuj :)


Dííky, že sis dovolil, poslechla jsem si to..trefný...konec mírně naivní , ale asi Byl Werich moc hodnej člověk , když byl naivní , hi,hi :))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)