|
|
venku vítr žene listí vpřed
a toulavé kočky hrůzou naparují hřbet
já jsem chtěla za nimi jít ven
a zatím sedím doma za oknem
ven jsem mohla chodit než
jsem zlenivěla jako veš
a toulavé kočky hrůzou naparují hřbet
já jsem chtěla za nimi jít ven
a zatím sedím doma za oknem
ven jsem mohla chodit než
jsem zlenivěla jako veš
ester
Líbí se mi. I s tím uťatým koncem - ten zlom závěrečného dvojverší dává textu humor a nadhled.
Prvni cast dobra.. Fsk ze jo..ale ten konec se mi zda zbytecne zaseknutej...krasne by to slo rozvyst dal si myslim.. ;-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Proč sedím doma : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Hrátky s čertem
Předchozí dílo autora : Teorie mě
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Jsoucno řekl o timelady :Pokud jste si někdy mysleli, že jste nešikové, asi jste nikdy nepotkali timelady. Šarmantní dívka milující hodnoty již neexistujících směrů, víno a Hraběte. A možná i trochu mě.

