komentáře uživatele :

21.04.2008 - 12:11

6(1.)
Nádherné...skoro ty oči vidím

25.12.2007 - 17:25

6(5.)
Ty vážně slyšíš stříbrný vítr!

25.11.2007 - 20:56

5(4.)
Nádhera

25.11.2007 - 20:20

9(4.)
pohladí po duši a pročistí ovzduší,
divný pocit mám ,že tě znám

24.11.2007 - 08:15

8(3.)
hlasuju pro pavouka :D