![]() |
komentáře uživatele :
Amelie M.: Obojí je možné, ale děkuji za upozornění na to vynechané slovíčko. Hned jsem jej dopsal, omlouvám se, jsem pitomec :)
Zdá se mi nejasná a verše jsou dosti nucené, umělé... Docela mi trvalo než jsem ji byl schopen vůbec přečíst.
Bylo by strašně krásné kdyby se divili...
Pro nás pytlikovi nevoliče hezké dílko :)
Pro nás pytlikovi nevoliče hezké dílko :)
Orionka: Ono když čék píše o lásce už pátým rokem v kuse, začne mu to lézt na nerva :) Děkuji!
vanovaso: PrimaDen: Děkuji i vám!
vanovaso: PrimaDen: Děkuji i vám!
Zamila: Děkuji :) Ač mě se zdá zatěžkaná a jaksi neobratná po tom takřka roce nečinnosti
vanovaso: děkuji! Snažil jsem se :) Moje myš už tripleklikuje! - tedy se komentář odeslal dreimal bitte :)
Umouněnka: Já se poděl do zkouškového... Inspirace byla zabita všedností, snad se to zas zlepší.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.


