|
Sbírka o životě,životních nástráhách,a o mém pohledu na svět.
|
|
... a nemusím se nutně za břicho popadat
|
|
Povídky určené do Workshopu.
|
|
Kyberpunková detektivka. Nedopsaná. Asi jediné dílo které jsem záměrně chtěl napsat dlouhé (tj. více kapitol).
|
|
Sbírka v které myslím i na němou tvář
|
|
Sbírka povídek v různém stádiu rozepsanosti. Možná že rozepsaná vyjde i tiskem...
|
|
A když už jo, tak jako vedlejšák.
|
|
Texty písniček jedné fiktivní aristokratické kapely. ^^
|
|
přichází čas porozumění, období šedivejch skrání i něžný lásky
|
|
Básně o přírodě a o trampování.
|
|
První kniha kterou jsem si vydal v Edici Pantograf.
Originální PDF se nachází na adrese http://chiselapp.com/user/severak/repository/knihy/doc/trunk/hry.pdf
|
|
neznám jej, nepotkali jsme se, ale víme o sobě...
|
|
Den kdy jsem opět začal Milovat... ( 13.6.2010 NJ )
|
|
...... a ze života
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..

