![]() |
|
|
|
... lebo... :)) :D
|
|
Ak týmto mestom pôjde raz Boh, uvidí to, čo aj ja. Pohľady tulákov belasé od svitania. Každý je sám a každý si stráži svoj kút. Každý je spomienkou, na ktorú smieš zabudnúť."
P. Habera: Nemám čo stratiť
|
|
len Tebe
|
|
... alebo poviedky o tom, čo sa nás všetkých týka
|
|
verše venované Stelle, našej Hviezdičke
|
|
|
|
... pretože počas dobrodružných ciest,
sa verše z duše sami derú na papier...
|
|
... pretože Stella teraz omieľa 2-3 rozprávky dookola...
|
|
♥ Obsahuje verše venované Sofinke. ♥
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
timelady řekla o Jsoucno :(Slunce, co svítí na opačnou stranu. Bez něj by byl můj život až moc růžovej))


