Nahrazení obrázku odkazem www.psanci.cz
shane, 18.06.2018 02:55:46
Ad LUKIO:

Ahoj!
Mám tu v hlavních dílech báseň "Rozkvetli žluté kočičky...", která je inspirována obrázkem stromu obsypaného odpočívajícími lvy. Teď mám náhle uprostřed textu místo obrázku odkaz na psance! Totéž se mi stalo i jinde, kam jsem si to zkopíroval inspirován možností uložení ve formátu .pdf. Konkrétně na pište-povídky a teď i na literu! Zajímalo by mne, proč tomu tak je a jak se třeba na pište-povídky objevila adresa psanců! Přenáší se ve zdrojovém kódu?
Předem děkuji za odpověď!
P.S. Ten obrázek jsem si kdysi dávno zkopíroval z nějakého článku, snad na wikině, když jsem hledal něco o svaně…:-)M.
Singularis, 18.06.2018 05:04:09
Mně se ten obrázek zobrazuje normálně. Není chyba ve tvém prohlížeči?
Amelie M., 18.06.2018 07:35:47
i já ho vidím normálně.. ale pravdou je, že jinde se mi obrázek taky změnil v logo psanců, ač to dřív fungovalo a obrázek se zobrazoval normálně :) možná ochrana, abychom si z psanců nedělali úložiště obrázků? :)
shane, 18.06.2018 14:48:56
Singularis: Díky za reakci! Dělá to jen Edge (nástupce Exploreru!) a to až teď! Google Chrome a Opera (taky hlásí aktualizaci!) jsou O.K., z těch to vidím normálně i s obrázkem! Já si tu báseň kopíroval na pište - povídky a na liter, protože jsem předpokládal, že když to umí pdf, přenese to i obrázky! Na literu jsem to taky normálně i viděl a tam jsem to dával včera po půlnoci, ale večer to všude takhle zmizelo! Faktem je, že z Edge si teď ani nepřečtu texty dílek druhých na litwebu, i když předtím to šlo! Takže nějaká hloupá aktualizace! :-)
shane, 18.06.2018 15:15:14
Amelie M.: A z jakého prohlížeče? Mně to dělá Edge, Google Chrome a Opera jsou O.K.! Nevím, jestli nejsi taky už i na litwebu, tam mi Edge najednou neumožní ani číst dílka jiných, místo textu prostě jen takový obdélníček s nápisem Share a symboly: FB, Twitter a e-mail. Ještě minulý týden taky bez problémů! Takže zřejmě nějaká blbá aktualizace kvůli EU či co! Stejně jako všechny ty testy, zda nejsem robot všude tam, kde jsem chodil bez problémů a mám tam účet! :-(
A k tvé domněnce: kdyby Lukio omezil počet vkládaných obrázků, tak by nám to určitě obratem sdělil ať už zde či formou hlášky...:-)
(Pamatuješ, jak jsem si myslel, že jich lze mít ve své galerii jen těch sedm a snad zrovna tys mne upozornila, že se mýlím?)
Nedávno jsem se ptal i na to, proč mi po smazaném obrázku v mé galerii zůstanou ty příkazové řádky s pozičním číslem a čtvereček s X a další obrázek dostane další pořadové číslo! U toho jsem to zatím nezkoumal z jiných prohlížečů!
Díky za reakci! Omlouvám se za dlouhý elaborát, ale píšeš, že i tobě se najednou jinde objevilo logo psanců místo obrázku! Já i pátral, kde jsem to asi stáhnul, je to už dlouho, google mi nabídl pinterest, odkud mi taky chodí nové obrázky mejlíkem a je to tam i dokonce víckrát! :-)
Amelie M., 18.06.2018 16:06:02
shane: chrome
LUKiO, 18.06.2018 21:20:22
Amelie M.: bingo, je to ochrana, protože se to začalo kdysi zneužívat :)
shane: prohlížeč ti nacachoval URL z literu, proto i tady vidíš místo obrázku odkaz. Když tady na psancích dáš u díla CTRL+F5, tak uvidíš originál.
Vyplývá z toho to, že jakýkoliv obrázek (jeho URL) nahraný v galerii zde je nepoužitelný na jiných stránkách.
shane, 20.06.2018 12:22:20
Amelie M.: Díky! Psal jsem to na mobilu, který mi tam doplňoval svá slova a při mazání mi to chrome vypadlo! :-P

Pokud chcete vložit odpověď, musíte se přihlásit.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku