Nahrazení obrázku odkazem www.psanci.cz
shane, 18.06.2018 02:55:46
Ad LUKIO:

Ahoj!
Mám tu v hlavních dílech báseň "Rozkvetli žluté kočičky...", která je inspirována obrázkem stromu obsypaného odpočívajícími lvy. Teď mám náhle uprostřed textu místo obrázku odkaz na psance! Totéž se mi stalo i jinde, kam jsem si to zkopíroval inspirován možností uložení ve formátu .pdf. Konkrétně na pište-povídky a teď i na literu! Zajímalo by mne, proč tomu tak je a jak se třeba na pište-povídky objevila adresa psanců! Přenáší se ve zdrojovém kódu?
Předem děkuji za odpověď!
P.S. Ten obrázek jsem si kdysi dávno zkopíroval z nějakého článku, snad na wikině, když jsem hledal něco o svaně…:-)M.
Singularis, 18.06.2018 05:04:09
Mně se ten obrázek zobrazuje normálně. Není chyba ve tvém prohlížeči?
Amelie M., 18.06.2018 07:35:47
i já ho vidím normálně.. ale pravdou je, že jinde se mi obrázek taky změnil v logo psanců, ač to dřív fungovalo a obrázek se zobrazoval normálně :) možná ochrana, abychom si z psanců nedělali úložiště obrázků? :)
shane, 18.06.2018 14:48:56
Singularis: Díky za reakci! Dělá to jen Edge (nástupce Exploreru!) a to až teď! Google Chrome a Opera (taky hlásí aktualizaci!) jsou O.K., z těch to vidím normálně i s obrázkem! Já si tu báseň kopíroval na pište - povídky a na liter, protože jsem předpokládal, že když to umí pdf, přenese to i obrázky! Na literu jsem to taky normálně i viděl a tam jsem to dával včera po půlnoci, ale večer to všude takhle zmizelo! Faktem je, že z Edge si teď ani nepřečtu texty dílek druhých na litwebu, i když předtím to šlo! Takže nějaká hloupá aktualizace! :-)
shane, 18.06.2018 15:15:14
Amelie M.: A z jakého prohlížeče? Mně to dělá Edge, Google Chrome a Opera jsou O.K.! Nevím, jestli nejsi taky už i na litwebu, tam mi Edge najednou neumožní ani číst dílka jiných, místo textu prostě jen takový obdélníček s nápisem Share a symboly: FB, Twitter a e-mail. Ještě minulý týden taky bez problémů! Takže zřejmě nějaká blbá aktualizace kvůli EU či co! Stejně jako všechny ty testy, zda nejsem robot všude tam, kde jsem chodil bez problémů a mám tam účet! :-(
A k tvé domněnce: kdyby Lukio omezil počet vkládaných obrázků, tak by nám to určitě obratem sdělil ať už zde či formou hlášky...:-)
(Pamatuješ, jak jsem si myslel, že jich lze mít ve své galerii jen těch sedm a snad zrovna tys mne upozornila, že se mýlím?)
Nedávno jsem se ptal i na to, proč mi po smazaném obrázku v mé galerii zůstanou ty příkazové řádky s pozičním číslem a čtvereček s X a další obrázek dostane další pořadové číslo! U toho jsem to zatím nezkoumal z jiných prohlížečů!
Díky za reakci! Omlouvám se za dlouhý elaborát, ale píšeš, že i tobě se najednou jinde objevilo logo psanců místo obrázku! Já i pátral, kde jsem to asi stáhnul, je to už dlouho, google mi nabídl pinterest, odkud mi taky chodí nové obrázky mejlíkem a je to tam i dokonce víckrát! :-)
Amelie M., 18.06.2018 16:06:02
shane: chrome
LUKiO, 18.06.2018 21:20:22
Amelie M.: bingo, je to ochrana, protože se to začalo kdysi zneužívat :)
shane: prohlížeč ti nacachoval URL z literu, proto i tady vidíš místo obrázku odkaz. Když tady na psancích dáš u díla CTRL+F5, tak uvidíš originál.
Vyplývá z toho to, že jakýkoliv obrázek (jeho URL) nahraný v galerii zde je nepoužitelný na jiných stránkách.
shane, 20.06.2018 12:22:20
Amelie M.: Díky! Psal jsem to na mobilu, který mi tam doplňoval svá slova a při mazání mi to chrome vypadlo! :-P

Pokud chcete vložit odpověď, musíte se přihlásit.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku