Psanci na mobilu?
TomasNois, 22.02.2014 13:55:54
Hodně se přihlašuju na psance v práci. Využívám úterních akcí tmobilu, kde je nějakých 25mb zdarma a potom se rychlost zpomalí. Psanci se mi ukazují v takovém stavu, v jakém jsou normálně na počítači takže se mi aktualizují, co minutu, nebo co půl minuty, nevím přesně kolik je interval refreshe.
Asi by to dalo práci. Netuším, co to obnáší, ale šlo by třeba naprogramovat to, že když se člověk přihlásí přes mobil, aby vzhled byl jednodušší? Nevím jak, jen mě tak napadlo, zda-li by taková věc šla.
LUKiO, 24.02.2014 14:41:21
Naprogramovat by to šlo, horší je to ale s mými časovými možnostmi. Nicméně zkusím něco vymyslet a alespoň pro uživatele, kteří si platí premium, toto někdy během roku nabídnout.

Jinak zatím existuje pouze wapová verze, která však umožňuje pouze číst poslední díla. Odkaz je v patičce stránek anebo tady: http://wap.psanci.cz/.
Devils_PIMP, 04.03.2014 23:55:17
Osobně nemám problémy na jakémkoli "smart" zařízení (max trochu utikaj banery po stranách ale tak to je mi šumák)
loner, 06.03.2014 20:59:53
Nevim .. Pripada mi to zbytecne, smartfouni uz to umi zpravidla prijatelne zobrazit. Casto sem chodim z blackberry, z ipadu, zadny problem neni ;)
TomasNois, 07.03.2014 15:21:43
jo jako souhlasím, že smart zařízení to dokáží bez problémů zobrazit, ale já nepoužívám žádné dotykové zařízení a na malým 320x240 wide displayi je to občas problém. Ale o to by mi ani nešlo. Mě jde o ty šílené data, které se stahují spolu se stránkou. Je to nějakých 300kb, ale je tady nastavený refresh co půl minuty a při kouzelném úterý to naskáče samo
LUKiO, 10.03.2014 10:27:37
Co se týče automatického refreshe, tak se automaticky na stránkách obnovuje chatovací okno a poslední aktivity. Chat má nastaven interval 30s a aktivity 15s.

Chat mi nyní ukazuje velikost 132kB.
Aktivity jsou malinké, pouze 4kB.

Autoři s premium účtem si od nynějška mohou intervaly v sekundách nastavit sami ve svém profilu (Nastavení -> Ostatní). Takže se jim to může obnovovat pomaleji.
Plus si mohou nastavit i obnovování chatu v jeho plné verzi. Tedy když kliknete na "Jít na chat". Tam je výchozí obnovování nastaveno na 10 sekund.
Homér, 12.03.2014 08:26:24
Jo, jo, na mým LG A100 jde všechno jako po drátku.
shane, 22.05.2019 12:39:28
Lukio: Ahoj! Taky mám dotaz ohledně dodatečné aktivace toho tlačítka pro zasílání gram. chyb na mejlík. Kdysi jsem se tě už ptal, tuším ve zprávě. Odpověděls, že to jde, to zaškrtávací okénko tam opravdu je, jenže když jsem dal změnit, zaškrtl ho a dal uložit, neobjevilo se! Je to v hlavních, vkládal jsem z mobilu Huawei, mám google chrome. Zas tak moc se z toho nestřílí, jen jsem na to vzpomněl a zkusil. Tenkrát jsem se ptal spíš proto, že vypadá dost hloupě, když půlka komentářů pod jinak slušným dílkem se zabývá jen dávno opravenou chybou!
Krásný den! ☝????
LUKiO, 24.05.2019 10:41:14
shane: tlačítko by tam být mělo. Tobě se nezobrazuje, protože jsi autor toho díla a sám sobě si gramatické chyby posílat nebudeš. Ostatním přihlášeným autorům se zobrazuje.
shane, 27.05.2019 19:58:30
LUKiO: Díky za vysvětlení, I když pro mne je trochu nelogické, že jedinou kontrolou aktivace je to zaškrtnuté okénko v módu editace. Nevidím ho totiž ani když se k sobě prokliknu nepřihlášen. (Stačí zadat "Shane psanci" a mám odkaz! Podobně cíleně mohu číst jiné!)
Vzhledem k tomu, že sám sobě psát jinak mohu (jak zjistil Severák), což má i své výhody, čekal bych spíše omezující hlášku! Ostatně I pro tohle bych měl využití: Mohu na základě kritik v komentech chtít něco změnit, tak si pošlu avízo či kopii třeba celého dílka. :-)
Ale je to jen můj názor, vysvětlení beru. Stejně obdivuji, jak jsi tenhle portál dal dohromady! A kolik toho ještě skrývá...
Hezký večer! :-)))

Pokud chcete vložit odpověď, musíte se přihlásit.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

Fantasy meč

Jak se nejlépe inspirovat k napsání rytířské básně? Staňte se rytířem!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku