jednou ráno...
přidáno 30.03.2010
hodnoceno 0
čteno 1349(5)
posláno 0
kráčet sám, mít haldu času
vnímat svět, být součást stavu
jedním dechem svět obejmout
mít čas a krásu nabídnout

snít a bdělý přitom být
jít z kopce dolú s větrem v očích
spánek přijde a tajemno si lože zabere
kousek dál pár slov příběh nabídne

je ráno, vše začíná
mám šanci, máj se blíží
den začal, sedím na posteli,
je tu čas být sám sebou

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
po probuzení : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : další rok...
Předchozí dílo autora : večer v lednu..

» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming