Čerstvě vyprodukované dílo, o kterém opět nevím co si myslet...
přidáno 18.11.2009
hodnoceno 2
čteno 1772(8)
posláno 0
líbí se mi líbat
holku co právě dala kopačky
proč? to je ve hvězdách
pocit překonal rozum

vyměnit krásu za rutinu
dělat to co nechcem
netečně sedět
stát se vlastního života hercem

jak před třemi roky
mohlo bejt všechno naopak?
jak uměli jsme si hrát!
proč se teď jen svazujem
do vlastních provazů?
pořád

a hodně zaznívá: "dobře ty!"
často jsme moc hrdý (zbabělí)
i na to si promluvit bez doteku
rtů na rty
přidáno 19.11.2009 - 10:56
Na první dojem je to takový neučesaný pocitový text, rozentrovaný do pár písmenkových hloučků. ;) Po bližším "ohledání" mě zaujala hlavně upřímnost sdělení, řečnická otázka s provazy a také tři závěrečné řádky. Naopak se mi nezamlouvá výrazivo obecné češtiny versus spisovné výrazy a slova jako rutina, atd. - trochu se to mezi sebou bije...L.
přidáno 18.11.2009 - 18:50
Je to takové... hrozně uvědomělé :) působí to tak, zvláštně...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Po hlavě : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : palec nahoru debile
Předchozí dílo autora : Desire loop

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :
Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming