|
/štěstí?/
|
celý život to děláme
drobné činnosti
zajišťující nám kousek
ze štěstí
každý si
ukořistí aspoň
kousíček
a vítězoslavně
odchází
/Dejte si pozor
aby
jste se jím
neudávili!/
drobné činnosti
zajišťující nám kousek
ze štěstí
každý si
ukořistí aspoň
kousíček
a vítězoslavně
odchází
/Dejte si pozor
aby
jste se jím
neudávili!/
Štěstí jako takové nejme moc schopni vnímat,užívat si ho, hledáme potěšení a
pouze jsme mu dali jméno štěstí.Jinak díky za komentáře ,moc.
pouze jsme mu dali jméno štěstí.Jinak díky za komentáře ,moc.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Zoufalství : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : nervy, žáby a bouřka
Předchozí dílo autora : My toys like me
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)

