|
První text na píseň Chrise Normana, který jsem napsal v roce 1994.
|
KDYŽ LÁSKA SCHÁZÍ (Some Hearts Are Diamonds) 3:42
hudba + text: Dieter Bohlen
český text: Karel Vrba
původní zpěv: Chris Norman
Spatřil jsem jí po roce a půl
Stáli jsme dlouho tam před domem snů
Šel jsem k ní blíž, leč neměl jsem nač
Řek' jsem jí čau a jak se dnes máš
Údivem z očí jí
Jako perly, stékal po tváři pláč.
Když láska schází, to tápeš tmou
Když sám se cítíš, máš věčně zlou
Když láska schází, tak sám jdeš dál
Svět zle se tváří, že's láskám bral.
Řek' jsem jí svý a chystal se dál
Za sebou "stůj", slyším ten její hlas
Nemám už chuť s tebou se smát
Vem si, co chceš, aspoň ponech mi čas
Chci být víc v ústraní
Jak hloupé zdá se mi to, o čem já sním.
Když láska schází, to tápeš tmou
Když sám se cítíš, máš věčně zlou
Když láska schází, tak sám jdeš dál
Svět zle se tváří, že's láskám bral.
Když láska schází, to tápeš tmou.
Už nechci více snít lásku tvou
S ní rána pálí, ráda lžou
Tak láska schází.
hudba + text: Dieter Bohlen
český text: Karel Vrba
původní zpěv: Chris Norman
Spatřil jsem jí po roce a půl
Stáli jsme dlouho tam před domem snů
Šel jsem k ní blíž, leč neměl jsem nač
Řek' jsem jí čau a jak se dnes máš
Údivem z očí jí
Jako perly, stékal po tváři pláč.
Když láska schází, to tápeš tmou
Když sám se cítíš, máš věčně zlou
Když láska schází, tak sám jdeš dál
Svět zle se tváří, že's láskám bral.
Řek' jsem jí svý a chystal se dál
Za sebou "stůj", slyším ten její hlas
Nemám už chuť s tebou se smát
Vem si, co chceš, aspoň ponech mi čas
Chci být víc v ústraní
Jak hloupé zdá se mi to, o čem já sním.
Když láska schází, to tápeš tmou
Když sám se cítíš, máš věčně zlou
Když láska schází, tak sám jdeš dál
Svět zle se tváří, že's láskám bral.
Když láska schází, to tápeš tmou.
Už nechci více snít lásku tvou
S ní rána pálí, ráda lžou
Tak láska schází.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Když láska schází : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Marnost tvá
Předchozí dílo autora : Stůj, na strži jsem sám
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.

