|
|
OSTROV SNŮ A VŠÍ LÁSKY ZDÁ SE BÝT JEŠTĚ VZDÁLENÝ
Táhnu břímě četných ran z dřívějších dnů
Sílu ztrácím pod váhou úzkostných snů
Sám se tápu bez ambicí a snáším bol i hněv
Hnán, pak souzen chci zůstat dál a s láskou žít svůj svět.
Přijde čas, kdy i já si najdu svou tvář
Přijde den, kdy i Bůh zjeví se, je v nás
Já však cítím, že nastal čas, kdy lásky není víc
Ostrov snů a vší lásky zdá se mi být vzdálený.
Síla ohňů, co spálí zem na popel
Šíří mor a ne spásu, kterou On chtěl
Prý vinej jsem tak pro svou víru, já však říkám jen
Hnán svou touhou chci zůstat dál a s láskou snít svůj sen.
Víro má
Víro má
Víro má...
Táhnu břímě četných ran z dřívějších dnů
Sílu ztrácím pod váhou úzkostných snů
Sám se tápu bez ambicí a snáším bol i hněv
Hnán, pak souzen chci zůstat dál a s láskou žít svůj svět.
Přijde čas, kdy i já si najdu svou tvář
Přijde den, kdy i Bůh zjeví se, je v nás
Já však cítím, že nastal čas, kdy lásky není víc
Ostrov snů a vší lásky zdá se mi být vzdálený.
Síla ohňů, co spálí zem na popel
Šíří mor a ne spásu, kterou On chtěl
Prý vinej jsem tak pro svou víru, já však říkám jen
Hnán svou touhou chci zůstat dál a s láskou snít svůj sen.
Víro má
Víro má
Víro má...
| Také se Vám zdá ostrov snů a lásky na tomto světě vzdálený? | ||
| [0x] | Kdyby lidé navzájem souzněli, bez válek, hamižnosti a touze po moci, nemusel by být vzdálený. | |
hlasovat mohou pouze přihlášení | ||
Ostrov snů a vší lásky zdá se být ještě vzdálený : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Dá-li Bůh
Předchozí dílo autora : Vrať mi pár týdnů
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....

