je to kravina
přidáno 24.09.2008
hodnoceno 3
čteno 957(25)
posláno 0
RADEK

Radek byl kluk jako Vy. Bilo mu srdce, jedl, spal, vyměšoval pot i to ostatní. V první třídě mu kdosi řekl, že má velký zadek. Radek se z toho rozbrečel a rozběhl se domů. U vchodových dveří ho však zezadu za aktovku drapnula uklízečka a praví: „Kam zdrháš ty velkoprdeláči?“ Od tohoto osudového dne měl Ráďa komplex. Už nikdy neoslovil žádnou dívku. Bál se, že by ho odmítla. Radkův zadek byl v obvodu jen o 3 centimetry větší než zadek později největšího baliče třídy Kamila. Jenže Radek byl jinej, citlivější než většina. Posměšky si bral moc k srdci, a tak už nikdy nezatahoval holky za závěs, jako to rád dělával ve školce, kde je vášnivě pusinkoval. Už si nikdy nešáhl na holčičí pipinku, jako ve školce o poledni, kdy měli všichni spát. Už žádné hry na doktory. A Radkovi na něj od té doby šáhla maximálně paní doktorka při preventivní roční prohlídce.
Teď mu je 24. Nedodělal učňák, protože radši lítal někde venku. Po škole s pár přestávkami, kdy už TO fakt nezvládal, pracuje na pile. Dotáhl to dokonce na předáka výrobní linky na palety. Programuje stroj a nadává Ukrajincům, Polákům a Slovákům.Tudíž plat má docela dobrý. Jako mnoho jiných mladíků jeho věku v tomto městě, zapadákově, bydlí stále u svých rodičů. Jeho starost je dátmatcenanájem a na žrádlo. Zbytek z výplaty mu zůstane. Nespoří. A taky jako dost mladých mužů v jeho věku je závislý na trávě a náš milý Radek si k tomu rád přidává i pervitin. Po nocích si kreslí, žvejká, objednává si cédéčka z katalogů, nemůže a asi ani nechce spát, jezdí svým fiatem. Jezdí s cílem i bez cíle. Za „kamarády“ na lajny, na vyhlídky, na houby. Rád onanuje v hlouby lesa.Trvá mu to tam hodiny.
K jeho komplexu z velkého zadku, který je po několika letech na pervitinu opravdu menší než zadek většiny našeho národa, se přidal komplex z vypadávání vlasů. Ve čtyřiadvaceti letech má čelo minimálně do půlky hlavy. Proto ven nevychází bez svého sepraného, děravého, plesnivě zeleného šátku. Často uvažuje o sebevraždě. Jeho život je jeden velkej rauš a jedna velká deprese. I když poslouchá Led Zeppelin a jim podobné, tak občas jede na techno rychtu. Ta hudba se mu líbí jen po požrání papírů, koulí, po vyfrčení několika lajn. Prý je nejlepší tato trojkombinace spojená s všudypřítomným jointem. Když má chuť, dá si i pivo. Občas se i zasměje. Pozoruje lidi kolem. Je stále panicem. Chodí kolem něj ty krásný hubený holky, techno zmaštěnky s červenými vlasy, dredy i s holejma palicema a se spoustou náušnic a piercingů. Kdyby žil v šedesátých,sedmdesátých letech, tak by by byl na devadesátšest procent hipíkem. Jenže v dnešní době, kdy už je i punk téměř vyhuben a ten kdo se oblíká jako punkáč, je pro ostatní socka od teska, mladí lidé hledají underground třeba v technu. Nebo v sebepoškozujícím se EMU, v trapným a stále komerčnějším hiphopu, v alkoholu, ve skejtu, v psaní trapných básní a ještě trapnějších povídek. Radek byl nadrženej. Z fiátka si vyndá tažné lano a vydá se k lesu....
přidáno 06.04.2016 - 10:42
Jo.. :-) Dokonce to má i poučení.. :-)
přidáno 26.09.2008 - 16:51
Pokud jde onanovat, pak doufám, že to provede v HLOUBI lesa. Když už.
přidáno 26.09.2008 - 11:50
chichiny

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Radek : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Nedělní ráno listopadové...
Předchozí dílo autora : BIOlogická

»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Jeanie [14], Max the Fallen [12], se3slzu [13], Milly [11], Dadi [9], Tajemnáosoba [9], elis 77 [2]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Apple MacBook

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2022 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku