přidáno 15.08.2025
hodnoceno 4
čteno 217(10)
posláno 0
A pak to začne
po práci fitko
večeře ve vířivce
focení s ochočenou liškou
nových lásek smích
pravej dospěláckej život
žen, co nevaří
a mužů, co nic neopravují
přidáno 01.09.2025 - 10:27
V dnešní době se všeobecně málo opravuje. Protože všechno jde snadno vyměnit, náhražky jsou na každým rohu.
přidáno 15.08.2025 - 13:31
Moderní doba.
přidáno 15.08.2025 - 11:20
Tady na Hukvaldech majou lišku! Každý se s ňu chce vyfotit. Vidíš ty babiny s lyžařskýma tyčkama, co se obvykle na hrad už nevyškrábou, bo je to do kopce, jak se hrnou k lišce. Většina v životě neslyšela Bystroušku od Janáčka, pletou si ji s chytrou kmotrou liškou od Lady a myslí si, že je to pohádka s dobrým koncem. A jak se téj lišce na kameni ten ocas krásně leskne! Dají si v oboře kafe se šlehačkou, prohlídnou si muflony a daňky, ale v myšlenkách jsou už doma ve vířivce. Kolem proudí dav svobodných matek s kočárky se svými oplodňovači, které si nikdy nevemou za manžely (pro jistotu), kukačka kuká a léto stoupá po teploměru až do stratosféry. Prostě pohodička dnešní doby.

Poměrně krátká věc. Na tebe.
přidáno 15.08.2025 - 10:10
To zní jako: Když ženy stály u plotny a každej chlap měl v kapse šroubovák, tak byl svět ještě v pořádku... Proč tolik nostalgie? Každá doba má svoje sny, a stejně z nich rychle procitne, tak co.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
A pak to začne : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Neprožívej tolik ty názvy
Předchozí dílo autora : Zdravotnická

» narozeniny
Čárka [16], AničkaM [15], dixy [14], Amálie [8], Cinderella [5], marie_magdalena [2]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming