přidáno 07.06.2021
hodnoceno 4
čteno 935(16)
posláno 0
Kdyz se naucis zit sam se sebou, je tezky pustit tam nekoho jinyho.
Nekoho, kdo by Te miloval.
Nepotrebuju to. A kdyz to nemam, jsem jak maly dite.

Chci tocenou zmrzlinu a pak ti reknu,
ze mi nechutna.
přidáno 28.10.2021 - 11:21
Hezké zrcadélko.
přidáno 08.06.2021 - 23:58
Bezva.
přidáno 08.06.2021 - 18:27
Někdy je potřeba ochutnat spoustu příchutí zmrzliny, aby si našla tu, kterou budeš vyloženě milovat, hlavně ať se nestane, přitom zkoušení, že tu pravou příchuť ztratíš, nebo zapomeneš.
přidáno 07.06.2021 - 23:20
Jono, hraní si na lásku je v pohodě, dokud u toho nevypustíš duši.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jen tak : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Lžeme (si)
Předchozí dílo autora : Cizinci

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :
Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming