přidáno 27.11.2019
hodnoceno 0
čteno 1293(11)
posláno 0
Tyvole jsem člověk tísni,
Dej mi aspoň bůra,
Netisni se tak v té póze,
Přihraj cigo a pivi
Nebuď špatnej, bráško,
Jistě tam něco najdeš
Kam s odpovědnosti nejdál zajdeš,
Je už na tobě
Smál bych se,
Ale nesmeješ se ty
Radši budeš dělat pamflety
A ukážeš na další flašku.
To je lehký, poznám smažku,
Co rejdí po tvrdým.
Nadrť šutr a buď dobrej,
Já to vím.
Až ptáci proříznou noc
A my možná půjdem dom,
Srovnáme si účty
Že všech tě našich piatik.
Ja jsem nic neměl, a neměls ani ty
A účet je prázdnej jak ty a já.
Kurva, máma mi to říkala
Nebav se a cizíma lidma.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Člověk v tísni : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Včera
Předchozí dílo autora : Šuflata

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :
Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming