....
přidáno 22.05.2019
hodnoceno 0
čteno 1041(7)
posláno 0
Hroutí se svět
slova do řádků jdou
tu všednost nechápou
v naději jen ležící stíny
v té chvíli oslepnou....

Do vět
z níž stopy zbudou
Z rána v níž nevychladnou
neztrácí zábrany..
v zármutku chladnou..

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
V zármutku chladnou... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Čas poznaní
Předchozí dílo autora : Polibku sto z 11.Září.

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming