přidáno 11.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1018(14)
posláno 0
Zajel jsem autem ke krajnici a vypnul světla. Byla noc, poprchávalo, počasí, za jakého každý rozumný člověk zůstal doma a tulil se v posteli ke své spřízněné duši. Ne tak psychopat. Vystoupil jsem z auta a šel pěšky touto bezútěšnou nocí. Šlapal jsem po cestě, na kterou civilizace zapomněla. Nevím jak dlouho jsem šel, možná hodiny, snad dny, nevím jak dlouho to trvalo, než jsem se dostal do jiného světa. Tvary se mísily dohromady, rozmazané tváře mých přátel, hlasy z minulosti, hlasy z budoucnosti, bylo tu vše. Celá tato neskutečná krajina vykouzlila úsměv na mé tváři…co se ale sakra stalo předtím?

Byla neděle, den jako každý jiný, nejspíš jsem se těšil, až skončí, aby mohl začít další den, jehož konec budu stejně toužebně očekávat. 18:54 a nic se nedělo. V televizi běžel film, jehož problémy byly tak vzdálené těm mým, a v hlavě běželo tisíc myšlenek, jež měly společný cíl, dohnat mě k šílenství. Otevřel jsem dvířka lednice a salámy si zde žily svým odpudivým životem…nikdy se jich nedotknu. A tak zmírám hladem, chci jen to, co nemůžu mít. Co mi zbývá? Zůstat zde nemůžu…snad jen vyrazit do bezútěšné noci, ve které se každý normální člověk tulí ke svému protějšku. Vzal jsem klíčky od auta a vyrazil, s pocitem, že se již nikdy nevrátím.
přidáno 12.05.2008 - 12:41
no je pravda že to možná tak úplně povídka není...k tomu psychopatu...heh a kdo říkal že jsem psal o sobě? :)...ale dobře psal, ale vlastně to bylo spíš vyjádření pocitu než cokoliv jiného, každopádně díky za komentáře
přidáno 11.05.2008 - 21:08
trochu hodně úvahové :)... ale když jsi ten psychopat... bacha na to, máme tu i Psychopatku ;) (doufám, že tohle nebude číst, jinak mě přizabije :D )... tak tu budeš asi mezi svými :)
přidáno 11.05.2008 - 19:35
Na mě je ten příběh opravdu moc krátký... Je v něm moc obsahu na jedom místě... Rozvedla bych to, apoň trochu. Ale to je samozřejmě jenom můj subjektivní názor...;) A na ten moc nedávej, já próze zas tak moc nerozumím.. xD

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Krátký příběh o šílenství : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Smutek

»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Euthanasia [14], coffeemaker [14], selan [14], Nesse [13], Shiva [12], Všetci [11], Elissbeth [10]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku