Bílý neštěstí...
přidáno 10.03.2008
hodnoceno 6
čteno 1884(19)
posláno 0

Svět se otáčí -
v pravidelných
intervalech
úderů tvýho srdce.

-Dodýchej-

Poslední dávku
bílýho prášku
potěžkáš v dlani.
Zase seš sám.
Jenom s hrotem
svojí věčný smůly.

-Usínáš-
Na věky věků.
Jenom ty
a
tvoje bílý (ne)štěstí
přidáno 17.04.2008 - 17:58
pěkně spracovaná.. až smutná a děsivá
přidáno 11.03.2008 - 19:08
brr...souhlasím s předešlými komentáři;)
přidáno 11.03.2008 - 13:09
Námět děsivý, ale zpracování krásné..
přidáno 11.03.2008 - 12:06
jak psala veronika... je to definitiva
přidáno 10.03.2008 - 19:54
hmmm...takova..definitivni..pekna
přidáno 10.03.2008 - 19:53
No... tak tomu říkám námět... až děsivý...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
(Ne)štěstí : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Hřích
Předchozí dílo autora : Když v ráji pršelo

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming