![]() ![]() ![]() ![]() |
Lidé se ženou za něčím, čeho dosáhnout nemohou. Nejsou nešťastní z druhých, ale sami ze sebe.

První věta se mi nelíbí. Je přeci správné hnát se za něčím, co je těžké. Vždyť, když na tom člověk bude usilovně pracovat a nevzdá se, dosáhne toho.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Neštěstí : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Vlastenectví
Předchozí dílo autora : Hudba x Ticho
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Uriziler [18], Honza [18], Roger [18], lidus [18], Jakub pěch [16], magdalenka [16], dollyk [15], M&J [14], Richard9876 [14], S.P [13], Maryje [9], erzebeta [9], Govrid [8], general Buttnacked [8], Roman Bernatský [5], kristine [3], fbruxes [2]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)