přidáno 15.07.2013
hodnoceno 0
čteno 1346(8)
posláno 0
Chyť se světla
Může Ti patřit
V noci světlá
Můžu Ti patřit

Nechci to zastavit
Víš, co tím myslím
Držíš mě naživu
V půl pátý ráno
Chci si to užít

Je příliš těžké žít
Víš, jaká jsem uvnitř?
Nemůžu přestat snít
Pospíchám pryč dovnitř

Je příliš těžké žít
Zůstáváš schovaná
Nemůžu přestat snít
Srdce řve do naha

Tvý smutný oči
A já se směju
Je to lež, lež, lež

Kol svět se točí
A já se chvěju
Je to lež, lež, lež

Zkouším to zastavit
Víš, co tím myslím
Držím se naživu
V půl pátý ráno
Musím to přežít

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Přeživší : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Peklo niterní
Předchozí dílo autora : Rozdílné tepy

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :
Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming