|
|
Každá sněhová vločka v obrovské lavině.
Myslí si, že je v tom prostě nevinně.
Já nic, já jen muzikantem tichým,
věnuji se počtům, většinou těm lichým.
Nic není moje vina, vždyť jdu přeci s davem.
za vidinou lepšího světa, za to stát se pávem.
Z kura domácího nikdy lepšího nic nebude,
a tak krom snášení vajec nám nic jiného nezbude.
Ovečky ve stádě a jednodušší ptáci k tomu.
Obcházejí po státě, od stavení k domům.
Potáhněte s námi. Prý za lepší zítřek.
Musíte jim uznat, dělají to chytře...
Myslí si, že je v tom prostě nevinně.
Já nic, já jen muzikantem tichým,
věnuji se počtům, většinou těm lichým.
Nic není moje vina, vždyť jdu přeci s davem.
za vidinou lepšího světa, za to stát se pávem.
Z kura domácího nikdy lepšího nic nebude,
a tak krom snášení vajec nám nic jiného nezbude.
Ovečky ve stádě a jednodušší ptáci k tomu.
Obcházejí po státě, od stavení k domům.
Potáhněte s námi. Prý za lepší zítřek.
Musíte jim uznat, dělají to chytře...
Díky za kritiku, vím že forma je velice slušně řečeno hrubým podprůměrem, mne ráno šlo spíše o zachycení té myšlenky. Vím že se mi to nepovedlo úplně perfektně psanecky, ale já prostě nejsem perfektní psanec. O:)
Devils_PIMP
posledni sloka je uplne rozhozena. Celkove ti plave trosku ale jen trosku rytmus ale musim naprosto a zcela souhlasit s obsahem a ovcoidnosti nekterych lidi
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vlastně jsme jen jedno : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Odhalení
Předchozí dílo autora : Propracovávám se pomalu k pozvánce do Bohnic...

