|
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
|
|
|
|
|
|
zamilovaná
|
|
..bydlíme od sebe daleko a občas je mi opravdu šílený smutno!! :-/
|
|
...
|
|
Tři různé večer spojené do jednoho ideálního.
|
|
|
|
|
|
..miluji ho, on mě..souznění, které je nadevsechno! :)
|
|
na tobě...
|
|
A co kdybych se ti ztratila?
|
|
|
|
|
|
|
|
Zase ten podzim. :-)
|
|
Jsi svět! Jenom se... netočíš
|
|
Lesbu, nebo lesbosu?
|
|
|
|
|

