|
neviem, či sa jedná o haiku, je to môj prvučičký pokus o tento útvar, preto Vás prosím o komentáre... ďakujem :)
|
Pod odkvitnutou sakurou
nesedím len náhodou, keď
sa smutné kvety lúčia so sezónou.
nesedím len náhodou, keď
sa smutné kvety lúčia so sezónou.
Zamila
Pěkný :-)
No - je to opravdu moc hezký a milý ...ale haiku to není :-) ...teda, ne, že bych tomu rozuměl - zkus si o tom něco najít - mělo by to splňovat několik pravidel, z nichž počet slabik jednotlivých veršů 5-7-5 mi přijde jako to nejjednodušší :-)
Koukám, že komentář nikdo nenapsal.
Já si to musela přečíst třikrát, abych přišla na chuť psaní komentáře (ještě, že je to tedy krátké)...
Podle mě jsi jedna z mála, která zbytečně moc neobsáhla haiku... je to přiměřené a pěkné.
Já si to musela přečíst třikrát, abych přišla na chuť psaní komentáře (ještě, že je to tedy krátké)...
Podle mě jsi jedna z mála, která zbytečně moc neobsáhla haiku... je to přiměřené a pěkné.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pod sakurou : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : jarné haiku
Předchozí dílo autora : Keď nie si pri mne...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)

