neviem, či sa jedná o haiku, je to môj prvučičký pokus o tento útvar, preto Vás prosím o komentáre... ďakujem :)
přidáno 04.06.2012
hodnoceno 7
čteno 1728(21)
posláno 0
Pod odkvitnutou sakurou
nesedím len náhodou, keď
sa smutné kvety lúčia so sezónou.
přidáno 17.11.2016 - 11:47
Povedlo se. :D
přidáno 07.11.2014 - 12:56
Zamila: Vďaka. :)
přidáno 07.11.2014 - 11:44
Zamila
Pěkný :-)
přidáno 05.06.2012 - 09:17
DDD: ďakujem za radu ;)
přidáno 05.06.2012 - 09:14
No - je to opravdu moc hezký a milý ...ale haiku to není :-) ...teda, ne, že bych tomu rozuměl - zkus si o tom něco najít - mělo by to splňovat několik pravidel, z nichž počet slabik jednotlivých veršů 5-7-5 mi přijde jako to nejjednodušší :-)
přidáno 05.06.2012 - 00:10
Alex: Ďakujem Ti :)
přidáno 04.06.2012 - 18:46
Koukám, že komentář nikdo nenapsal.
Já si to musela přečíst třikrát, abych přišla na chuť psaní komentáře (ještě, že je to tedy krátké)...
Podle mě jsi jedna z mála, která zbytečně moc neobsáhla haiku... je to přiměřené a pěkné.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pod sakurou : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : jarné haiku
Předchozí dílo autora : Keď nie si pri mne...

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :
Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming