|
..někdy, když jsi spal.
|
Já prohnutá
Ty napnutý
Oba tak perverzní
/Budeme i pozítří?/
.
Přitiskni se pevně
a vem si mně
.
Namoč se a křič!
Smíme se překřičet
/Máme to dovolený/
.
Natřu Ti chodidla
nachovou barvou
/Ukážeš mi za to, jak moc mě máš rád?/
.
A pak si chci jít zase hrát
.
A když budu vonět,
ochutnáš?
.
Ty napnutý
Oba tak perverzní
/Budeme i pozítří?/
.
Přitiskni se pevně
a vem si mně
.
Namoč se a křič!
Smíme se překřičet
/Máme to dovolený/
.
Natřu Ti chodidla
nachovou barvou
/Ukážeš mi za to, jak moc mě máš rád?/
.
A pak si chci jít zase hrát
.
A když budu vonět,
ochutnáš?
.
SSS
Víc než dobrá. Výborná.
/líbí se mi ty vůně../
/líbí se mi ty vůně../
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Když.. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Minulost muchlat už jen ve dvou
Předchozí dílo autora : Pocit..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

