štěstí?
přidáno 18.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1792(13)
posláno 0
Rozbila se.
Zase
sklenička další
zametá se.
Štěstí mi leží u nohou.
V čem ale střepy pomohou?



Má ruka do nich náhle vklouzla.
Střepy se barví, jaká kouzla.
A červenají se.
Asi, že rozbily se.
přidáno 19.12.2007 - 13:35
souhlasím s gabkinem, normální věci popsané jinak. Povedená báseňka.
přidáno 19.12.2007 - 10:35
Aťan
Štěstí i bolest se tu snoubí... Moc pěkný. :-)
přidáno 19.12.2007 - 08:30
Ano, v tom je to kouzlo, vidět jinak a umění pak spočívá v tom umět to jinak říci a dobré umění je když to pochopí i ti, co vidí normálně.
V tom je podle mne kouzlo pezie.

zkráceně - líbí se.
přidáno 18.12.2007 - 22:15
boli.... je to velmi sporne....

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Střepy : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Vlasy

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming