Možná je to tak a možná jinak...
přidáno 27.11.2010
hodnoceno 7
čteno 2694(34)
posláno 0
Vztah

Co je to vlastně v pojetí 21. století vztah? Vztah pro někoho, kdo netráví veškerý volný čas přilepený na facebook a podobné vymoženosti. Pro někoho kdo nemá ani ICQ? Je vůbec možné nalézti štěstí v této době kdy každý spíše hodnotí co má na hlavě než co má v hlavě? V době kdy žena se snaží muže upoutat velikostí poprsí a muž ženu zase vypracovanými bicepsy? Mají dnes vůbec šanci dosáhnout duševního souznění "obyčejní lidé"? Nevím.
přidáno 26.11.2014 - 20:58
Tak uplne nesouhlasim ale stopro na tom neco bude )
přidáno 24.03.2011 - 13:22
Je to smutné... závislost na facebooku, na chatu a jiných veřejných portálech... Lidi si v dnešní době neumí užít krásu mluvených slov, neumějí už vnímat při rozhovoru mimiku protějšku, neumějí se vcítit do druhého. Myslí jen a jen na sebe a na své pohodlí. Rozchody po ICQ se staly běžnou záležitostí. Kam to spějeme? Nebude trvat dlouho a za chvíli i sex bude přednější na chatu na fcb než v reálném životě. Slovo "kamarád" už skoro vymizelo. Důležitější jsou "přátelé" na fcb... juch a já jich mám 171 héééč..... Když je někdo spokojený sám se s sebou fcb a jiné koniny pro život nepotřebuje, naplnění života nění internet ale právě ten druhý protějšek, právě ten Váš protějšek... a nikdy nedovolte aby Vás net pohltil tak, že místo naslouchání partnera, budete datlovat na netu...
přidáno 05.01.2011 - 20:28
Souhlasim s vama, slecny.. a predevsim s polly..

"a mě osobně teď právě život dokazuje, že může bejt fajn a že je možný mít normální fajn nekomplikovanej vztah bez otazníků a nutností neustále řešit nějáký kokotiny."

tak to citim v tuhle chvili taky :)
přidáno 30.11.2010 - 00:01
Já jsem sice životem profackovaná jednadvacítka, ale taky pořád doufám, že výjimky z tohohle kolotoče FB a povrchnosti existujou... Jen je musíme hledat!
přidáno 28.11.2010 - 11:16
možná jsem jen naivní 16letá malá holka, co ví hovno o světě...ale musím nesouhlasit...jo svět je kolikrát hnsunej, zlej, nespravedlivej a povrchní...za což můžou někteří lidé...ale jsou vyjímky...a mě osobně teď právě život dokazuje, že může bejt fajn a že je možný mít normální fajn nekomplikovanej vztah bez otazníků a nutností neustále řešit nějáký kokotiny. mimochodem: co si představuješ pod pojmem obyčejní lidé?
přidáno 27.11.2010 - 17:53
Marbal Škutin: jj, pohádky neexistujou...ale tedy žes to hezky pesimisticky shrnul, pryč odsud ;)
přidáno 27.11.2010 - 17:34
Svět je krutej, svět je zlej, nic si z toho nedělej... Ale ta úvaha je zajímavá. Já osobně nemám ICQ, nejsem přihlášenej na Facebooku a když koukám na holku, tak víc přemejšlim nad tim, jaká by byla v posteli, než nad tim, jakou má povahu. Vztah mám akorád s pivem, vínem či rumem. A když si dám pár piv nebo pár panáků, tak holky krásněj, ale stejně mi nedaj... Dobře mi tak. Jestli je Ti smutně z tohodle světa jako mně, tak zajdi do baru, vypij pár panáků lihovin nebo pár piv. Svět bude sice stejně hnusnej, ale aspoň chvíli se mu budeš smát, i když bys měl nad nim brečet... Obyčejní lidé mohou dosáhnout úplně všeho, čeho budou chtít, včetně dokonalého vztahu a porazí všechno zlo - Víš kde, V POHÁDCE. Tak se měj a směj.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vztah : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Revoluce
Předchozí dílo autora : Bad feeling

» autoři online
Autor
» nováčci
Gabriela Malá
» narozeniny
Vladan [12], marinka [8]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Apple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming