|
Ještě jeden pantun na slova: úvaha dívka hora portrét konec.
[Vznikl jen jako komentářová reakce na Shaanu, který na svoji krásku skládá píseň a přirovnává ji k horské řece. Tu píseň hraje na strunný nástroj, kterým je nejspíš kytara a na závěr vykouzlí flažolet...] :-)
|
|
___
|
|
Rondel na slova: PRSTEN VTEŘINA VÍNO ZRCADLO LED.
|
|
Oněginská strofa na tato slova: tráva plot hlas strom stůl
(schéma: ABAB CCDD EFFE GG)
|
|
Kráčela jsem rušnou ulicí a jakoby se čas zastavil, na malou chvíli, pár vteřin, jsem ji viděla ... minulost...
|
|
|
|
Neokokotismus
|
|
Vznikla v mžiku jako reakce na jeden příspěvek v Ukřičníku. Shane, děkuji za inspiraci. ;-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Veršotepárna>> tercina na slova: hodina zvon čokoláda radost kouř.
|
|
|
|
chvilkové vypnutí mozkových vinutí
|
|
|
|
|
|
Tak trochu jako ze šantánu...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sedmikráska [16], VladV [7], BěPěVě [3], kenny [2], radoslavomir [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.

