přidáno 10.11.2008
komentářů1
čteno1110(10)
ucim se o bunce.vubec me to nezajima.a to zase nezajima nikoho jinyho.caj mi vystydnul,ale stejne ho vypiju.jako to vzdycky dela on.premejslim nad nim porad vic a vic.skoda toho casu,kterej byl mezi tim.mohlo se toho hodne stihnout.amelie je krasne nostalgická(a to slovo krasne nechutny).jeste matika a chemie a fyzika.neprojdu a budu se jenom smat.chvili.
dlouho jsem nemela.nedokazu rict,jestli mi to chybi nebo ne.dam si kafe(zitra) a prestanu kourit(treba za sto let).bude to jako driv(prave,ze uz ne.porad to nedokazu pochopit)
koukam na jeho jmeno(ktery nepatri jemu) a nechapu,na co si tu hrajem.kcemu jsme predstirali,kdyz jsme to oba vedeli.kvuli nim?zbytecne.
a cocorosie si pustim jeste jednou.znovu si prectu na ceste,znovu budu brecet na konci.kvuli deanovi.ale rada.pri pisnicce turn me on budu vzpominat na anglii a na ty krasny dva mesice,ktery jeden jedinej den pokazil.je mi jasny,ze mi z toho bude spatne.chci to.vzpomenu si,jak mi bylo pri mysleni na nej.jediny co mam jsou myslenky.vase hlasity myslenky se snazim ignorovat.avy si porad myslite,ze je nikdo neslysi.
přidáno 10.11.2008 - 22:06
vis co?
tady te cejtim proste vic. ja...tady je ta L.co ja znam..vis?
M.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
nebudem : trvalý odkaz

Následující deník autora : proste to co bejt chci
Předchozí deník autora : teenage whore(everybody)

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
MakiLayla řekla o Lusy :
Známe se tak krátce a já se cítím, jakobych ji znala věky. Slova nevyjádří to, co teď prožívám... Jsem šťastná, že jsem měla tu čest ji poznat! Nabídla mi pomoc, když jsem byla v nouzi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming