|
Jedna sebeironická zahořklost z šuplíku
|
Sólo matka
na lopatkách
hrabi hrabi hrabe mi
na písečku s hráběmi
do kyblíčku bezedného
únavu svou
sypu s něhou
a mám asi
na jazyku vestu
vybrala jsem si
sakra těžkou cestu
ode zdi ke zdi
a ode sta ke stu
kynu v kynutým těstu
a jestli se na mě
jen blbě podíváš
prst dá se na vzestup
v gestu
na lopatkách
hrabi hrabi hrabe mi
na písečku s hráběmi
do kyblíčku bezedného
únavu svou
sypu s něhou
a mám asi
na jazyku vestu
vybrala jsem si
sakra těžkou cestu
ode zdi ke zdi
a ode sta ke stu
kynu v kynutým těstu
a jestli se na mě
jen blbě podíváš
prst dá se na vzestup
v gestu
Ze života, je v tom cítit ta únava z koloběhu, ale podáno s vtipem. Za mě fajn :-)
Brigita: Darko: LadyLoba: Neu: puero: Ty jo, takových komentářů. Já měla za to, že to je hovno :D Ale ulevilo se mi jejím napsáním, ne že ne :D Díky.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sólo matka : trvalý odkaz
Následující deník autora : Jsi tam někde?
Předchozí deník autora : Ještě furt můžou přijít - rozbor
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)

