|
tohle jsem napsal v sedmnácti, v roce 2007
|
z nebe dolů padá hvězda
třpytí se jak letí k zemi
je to pravda, nic se nezdá
i když ji vidím s obtížemi
než mi z očí zmizela
stihl jsem si něco přát
aby jsi mě měla ráda
abych mohl pookřát
třpytí se jak letí k zemi
je to pravda, nic se nezdá
i když ji vidím s obtížemi
než mi z očí zmizela
stihl jsem si něco přát
aby jsi mě měla ráda
abych mohl pookřát
Hezká slova ... V roce 2007, přesněji 14.05.2007 jsem si založila účet na literu, a nemýlím li se, v říjnu téhož roku jsem na srazu potkala Lukia i svého nynějšího choťe
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hvězda : trvalý odkaz
Následující deník autora : Tady je tma
Předchozí deník autora : XXX
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.

