malé okénko ...
přidáno 11.05.2024
komentářů0
čteno21(2)Mám za sebou logisticky nároční týden ...

Poznámka z mobilu z 8.května:
"Dnes jsem na monografické  výstavě mého bráchy. A už zase bulím. Jsou tady věci, které tvořil, když jsem u toho ještě jako dítě a ségra byla. Jsou tady věci, které jsou pro mne nové, i když jsou staré třeba i víc než 10let.
Pamatuji se, že jako děti  jsme některé věci tvořili společně. Např. jsme kreslili společně indiány tak, že každý měl svůj papír a ty scény navazovali v jedno velké panorama - teepee, ohně, totemy, ženy, děti, bojovníci, koně, bitva a tak. Ten brácha, se kterým jsem jako dítě blbla, chodila lyžovat, koupala se v moři mi bohužel chyběl již mnohem dřív, než mi/nám umřel. Poslední hřejivý moment s ním si pamatuji, když mě doprovodil k busu při mém odchodu z Trnavy po pohřbu naší babičky.
Pak už jsme mluvili spolu hodně málo. Jedno období jsem mu zkoušela psát častěji maily, ale pak mu to přišlo divné, tak jsem přestala. "

Víc jsem si nestihla poznamenat, neboť do galerie dorazil ujo Pal'o, starší brácha mého táty. Za měsíc mu bude 81. Takhle před pár lety udělal sérii panoramatických fotek
Bratislava zhora

Dále tam byla moje máma, můj choť a můj syn. A později přijeli "Štěvovci" - tj. mladší brácha mého táty se ženou a ještě tam byla Irenka, mého muže spolužačka z gymplu.

Díky brácho, díky můj synu - jste tmelidla - sešlo se pár lidí, co má mezi sebou osobní spory, ale i tak jsme všichni rodina. Bylo by to vlastně hodně vtipný, kdyby se někteří nebrali tak vážně.

sng - výstava

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rekapitulace ? : trvalý odkaz

Následující deník autora : Ale co dělat?
Předchozí deník autora : dnes jen na skok

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku