přidáno 12.09.2017
komentářů1
čteno972(5)
V hrobě otřepaných slov a frází,
hledám ta Tvá.
Nemohu je najít, lež je ovládla.

Po Tobě,můj drahý,
nezbylo mi vůbec nic.
Spokojit se s tím musím,
hřích je hřích.

Smrt nepřichází,
vysluhuji svůj trest.
Věčné žití, za tu lest.
přidáno 13.09.2017 - 09:00
Tý jo, na sedmnáct roků to je hodně dobrý. Musíš to vložit jako dílo.

Deníky skoro nikdo nečte. Deník slouží k tomu, abys tady mohla s někým sdílet něco na co nemáš autorské právo. Třeba do něj lze vložit video z youtube.

Vítej mezi nás.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
HROB SLOV A FRÁZÍ. : trvalý odkaz

Následující deník autora : Mohou sny zabíjet?
Předchozí deník autora : ZNOVU.

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Severka řekla o shane :
Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming