*
přidáno 01.09.2014
komentářů0
čteno1350(4)
Jsem vděčná za dnešní deštivý den...

Mohla jsem ocenit sílu horkého čaje, vřelého objetí a víc než teplé sprchy. Přinesl překvapení a kouzlo dobré společnosti, přestože jsem pracovala.

Zmokla jsem a naprosto se mi rozbily boty. Můžu si tedy koupit nové
Nic dnes nepotěšilo víc, než dva teplé kožíšky, čekající doma...

A za co jste dnes vděční vy?

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vděk : trvalý odkaz
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming