...
přidáno 28.11.2007
komentářů1
čteno1917(12)
Smutno, tak strašně smutno a bolavo, že ani slovy to popsat nejde.Trpím,...
přidáno 29.11.2007 - 14:32
:(...trpím taky...a ne málo...někdo mi řekl, že se mám nad to všechno povznést...tak to zkus taky...a jestli ti to půjde, tak mi napiš a poraď jak:))))

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
... : trvalý odkaz

Následující deník autora : Proč všude musí bejt název?

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :
Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming