|
...
|
Smutno, tak strašně smutno a bolavo, že ani slovy to popsat nejde.Trpím,...
:(...trpím taky...a ne málo...někdo mi řekl, že se mám nad to všechno povznést...tak to zkus taky...a jestli ti to půjde, tak mi napiš a poraď jak:))))
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
... : trvalý odkaz
Následující deník autora : Proč všude musí bejt název?

