přidáno 20.05.2013
komentářů3
čteno1449(3)
Umři! A nech mne být!
Umři! Já... chci odejít.
Umři, vždyť přišel Tvůj čas.
Umři, vždyť láska je přece jen v nás.
Tak umřel jsi už? Nechals mě tu?
Počkej, já vezmu si tuhletu proprietu...
Počkej, zas tolik nespěchej.
Je nesnadné být člověkem.
přidáno 23.05.2013 - 10:26
Čím více to čtu, tím je to větší blbost.
přidáno 22.05.2013 - 16:44
jj drsná
přidáno 22.05.2013 - 15:18
úderná :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pocit IV. : trvalý odkaz

Následující deník autora : 25. 5. 2013
Předchozí deník autora : Pocit. III.

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :
Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming