někdy se člověk nestačí divit (mimochodem, asi tam budou chyby u uvozovek)
přidáno 15.02.2012
komentářů2
čteno1053(6)
Dnes jsem šla po ulici a najednou na mě zavolal nějakej cizí pán. Ujistil se, jestli mi řekl správným jménem. Odsouhlasila jsem a divila se, odkud mě zná. Poté pokračoval:,,Ty píšeš hrozně, rozhodně hůř než oni." ,,Kdo oni?", ptala jsem se. ,,No oni, " řekl rychle, ,,já jsem četl Tvoje básně, je to hrozný, ale jedna se mi líbila, tak jsem si ji půjčil. Nevadí Ti to? No, vlastně nemáš na vybranou, protože už ji mám. A mám ještě dotaz, proč nepíšeš jako oni?" ,,Kdo oni?" zeptala jsem se znova. Usmál se, otočil a odešel. Kdo to byl a co po mě vlastně chtěl? Nechápu...
přidáno 16.02.2012 - 20:01
Jojo, později mi došlo o kom mluvil... :-)
přidáno 15.02.2012 - 19:56
Dej si na Ně pozor...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
nechápu... : trvalý odkaz

Následující deník autora : Nevíte někdo název této básně? prosím
Předchozí deník autora : Na pokraji šílenství aneb oblíbená hodina zsv

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming