|
někdy se člověk nestačí divit (mimochodem, asi tam budou chyby u uvozovek)
|
Dnes jsem šla po ulici a najednou na mě zavolal nějakej cizí pán. Ujistil se, jestli mi řekl správným jménem. Odsouhlasila jsem a divila se, odkud mě zná. Poté pokračoval:,,Ty píšeš hrozně, rozhodně hůř než oni." ,,Kdo oni?", ptala jsem se. ,,No oni, " řekl rychle, ,,já jsem četl Tvoje básně, je to hrozný, ale jedna se mi líbila, tak jsem si ji půjčil. Nevadí Ti to? No, vlastně nemáš na vybranou, protože už ji mám. A mám ještě dotaz, proč nepíšeš jako oni?" ,,Kdo oni?" zeptala jsem se znova. Usmál se, otočil a odešel. Kdo to byl a co po mě vlastně chtěl? Nechápu...
nechápu... : trvalý odkaz
Následující deník autora : Nevíte někdo název této básně? prosím
Předchozí deník autora : Na pokraji šílenství aneb oblíbená hodina zsv
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^

