Báseň o reinkarnaci, vypráví ji věčná duše. ;) Věřím na reinkarnaci, pokud vy ne, tak nápad asi moc neoceníte. Nu což. ;D
přidáno 26.08.2012
hodnoceno 5
čteno 1567(18)
posláno 0
Snad se vám bude líbit alespoň mališšško. :) Zajímám se o vesmír a ráda o něm přemýšlím, tentokrát jsem o něm napsala básničku. :)
přidáno 27.08.2012
hodnoceno 3
čteno 1541(15)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming