Nejnovější komentáře

 13.04.2012 - 07:16
 
 43(36.)
Vir: puero: kartinki: cen: Pro mě je učitelem každý...od každého se učím, snažím se učit to , co je mi prospěšné...ne, není tu škola....život je školou....celý život jsme ve škole..tak to konečně pochopte...a nevyčítejte mi takové blbosti a nevyčítejte mi mé názory....mám názor, že by se měl Puero omluvit...je to můj názor...- nejde mi o to, jestli mi na to někdo skočí, nebo ne, že Puero? Nejde mi o to někoho proti sobě rozeštvát...půjdu klidně proti Vám všem, nebojím se toho, že mám názor....podle vaší reakce poznám i vaší upřímnou " lásku " ke mě...to je vše..já tu jsem ve škole, vy ne? Hm...to je váš problém..jsem nezávislá na vašich názorech..jsem svá..to si zapamatujte..jsem Taron...nikdo mě neovlivní, pokud si to sama nebudu přát a teď k tomu..původnímu - nebudeme se navzájem urážet a ponižovat, kvůli tomu, že se v něčem neshodnem..to je vše a POKUD SE PONIŽUJEME, TAK SE NAVZÁJEM OMLUVÍME :)))
 13.04.2012 - 07:10
 
 11(9.)
Bob: Hmmm zajímavé, pokud čtu dobře, tak je ti 17 let......pěkná zpověď.
 13.04.2012 - 01:39
 Vir
 
 43(35.)
taron: Prosím! Už ne! Nikdo tu není žádným učitelem nebo vychovatelem. A nejsou tu žádné děti, jak si občas představuješ. Tedy až na pár mladistvých.
 13.04.2012 - 00:20
 
 
 43(34.)
taron: Tohle přece není škola. Dva tři učitelé? Zbytek žáci? Škola mě nebavila, myslím, že skoro nikoho. A tady by to mělo být o zábavě :-) Asi jsi si spletla budovu ;-)
 13.04.2012 - 00:17
 
 
 43(33.)
cen: Fosílie byla probuzena, neměla moc co dělat, přišla o práci, byla z ní odejita, ale už se to krátí, od prvního zase do roboty. Tak zas moc času nebude. Každý tu má svou roli, někdo třeba fosilní, jiný debilní.
 12.04.2012 - 21:35
 
 43(32.)
Tak teda na rovinu, myslím si, že by se měl Puero omluvit, přemýšlela jsem nad tím, ale je mé přesvědčení , že se můžu hádat s kýmkoliv, ale nakonec se udobříme, najdeme společná slova a budeme spolu v poho. Mám Puera ráda, vážím si ho pro mnoho věcí ,a le toto se mi na něm nelíbí, nemůžu jenom tak někoho nazvat vykrádačem myšlenek..prostě nemohu někoho začít urážet, jenom proto , že se zrovna v tuto chvíli neshodneme....však potom se shodneme takže proč si ubližovat, že ???
Ať je jutu jakákoliv, i vir, mám neustále pocit, že to s námi opravdu nemyslí špatně, je to jako u rodičů, pokud se na vás vyprdnou a nechají vás vyrůstat jak chcete, tak to je pro mě důkaz nezájmu a malé lásky, pokud se s vámi rodiče zlobí a párají..tak to je důkaz lásky k vám..to je můj názor...možná , časem , až uvidíme za obzor , tak pochopíme :))
 12.04.2012 - 19:51
 Bob
 2(2.)
Rusáci... tvrdý to národ :D :D
 12.04.2012 - 19:28
 Bob
 
 11(8.)
Tak po dvou pivech dostávám terpve žízeň :D :D kreativní jsem nejvíc meezi 4. a 5. pivem :)) :))
 12.04.2012 - 19:24
 
 5(1.)
Ač to není nic veselého, culím se jako blbeček. Ten prostředek je hodně dobrej. Moc povedené :)
 12.04.2012 - 11:48
 cen
 
 43(31.)
kartinky: Ty zombíku jeden hravej průhlednej. :-) Fosílie spící a probuzená. Ach jo ... bejt tak adminem, viď? Moc by se to asi nezměnilo. Admin čeká? No jo. I to jeho čekání je zajímavej postoj, ne?
Dělá, co umí. Z historie neumí vybírat každej. Někdy ani historik puero. A není to o výběru, ale o vyhledání. Ono jen stačí nebejt línej a chtít rozumět. I v tý tvojí historii jsou zajímavý souvislosti. :-) Ty záhado. Ty asi seš ten chronickej línej kecal, ne? Jinak bys nemohl plácat, že někdo držel hubu a pak teprv něco poskládal. Kdyby to tak bylo, že by to nedávalo smysl? To ti mohlo dojít, než jsi to napsat, ne? Asi ne. Fakt jsem "ohromenej a zdrcenej" tou mocí. Tou mocí, která nespěchá s vyjádřením. Admin určitě není dislektik, aby musel studovat, co ten puero byl schopnej napsat za nejapný vyvřeliny. Ani by tím neztratil víc času, než zamyšlením nad kuřím okem. A že smáznul tu Homérovu zhovadilost? No to tak nějak musel. Ale zajímavej je ten postoj k člověku. Ne že bych byl nějakej militantní feminista, ale nechat takhle čekat ženu na odpověď ? Nění na tom co zkoumat. Mně by se dokonce zdálo docela logický, kdyby Homérovo působení tady bylo podmíněno omluvou. A puerovo jakbysmet. No jó, já vím, že admina se Homér nijak nedotknul.
A že puero jen tak trochu polemizoval o tom chodníku hanby a jinak je to hodnej kluk. On ten puero nejednou chtěl slyšet, jakou tady má roli. No tak snad už je jasno. No významnou ROZHODNĚ.
 12.04.2012 - 11:41
 
 43(30.)
kartinki: ÁÁ , náš milej zlatej ztrácí trpělivost....no ty toho moc nevydržíš, vždyť my se vlastně máme rádi..i když to tak na první pohled nevypadá, víš, že co se škádlívá, to se rádo mívá....:))
 12.04.2012 - 11:38
 3(3.)
To jsme dvě :)
 12.04.2012 - 10:58
 
 11(7.)
Dvě jsem nikdy nevypila, ale po vínu jsem teda veselá, po sladkym likéru v útlumu a tvrdý nesnášim. Ale třeba po trávě se píše hezky.
 12.04.2012 - 09:49
 
 11(6.)
taron: Upřímnější než je radno
 12.04.2012 - 09:32
 
 11(5.)
To záleží na tom, jak rychle ty dvě piva vypiju. Když na ex, tak do 20ti minut depka a motání. Když je piju dlouho, tak nic.
 12.04.2012 - 09:23
 
 11(4.)
Když je zrovna neliju do květináčů a tak ( občas i po stole) - já totiž nemůžu pít, já strašně vyvádím...není na mě vidět žádná změna, jsem totiž zábavná, kreativní ( hravá) , ospalá , nostalgická , někdy i smutná a hlavně - hlavně pivo nepiji.
Ne, teď vážně :
Mě stačí jedno a chce se mi po něm spát , no jo no , nic nevydržím :))))
 12.04.2012 - 09:21
 
 11(3.)
Mám po pivech taky jiný stav :))))))))))))
 12.04.2012 - 09:20
 
 11(2.)
Mlčenlivý: No..tak to doteď jsi nám tu lhal ? Nebo se vždy napiješ a pak tu něco vyvádíš ? :))
 12.04.2012 - 08:50
 
 11(1.)
Pravdomluvný
 12.04.2012 - 07:31
 3(2.)
taron: Mám to jak an houpačce :))