23.03.2013 - 16:39
3(2.)
puero: Recitátoři se pochopitelně nemusejí kroutit, ale nemusejí ani stát. Kovářík byl vždy celou recitaci v pohybu, využíval celé jeviště. rychle přecházel z rohu do rohu, gestikuloval, zalamoval se v pase až do pravého úhlu. Byl a je mimořádný recitátor, nepotřeboval přitáhnout pozornost publika, spíš vytvořil alternativu tradiční recitaci.
Několika generacím předal Václava Hraběte. Na Youtube je jeho recitací spousta, bohužel drtivá většina bez vizuální části jeho vystoupení. Je to velká škoda.
Několika generacím předal Václava Hraběte. Na Youtube je jeho recitací spousta, bohužel drtivá většina bez vizuální části jeho vystoupení. Je to velká škoda.
21.03.2013 - 21:29
3(1.)
Hm, tuhle od Hraběte znám. To se recitátoři musejí při recitaci tak kroutit? Pfff.... hezky to povědíl. Bez patosu, opravdově.
21.03.2013 - 08:15
1(1.)
Hej, nedělej si srandu z Aštara Šerana
21.03.2013 - 08:13
2(2.)
Yasmin: Album na počest Andrewa Wooda, zpěváka Mother Love Bone, jenž se ve 24 letech předávkoval heroinem. Zpívá Chris Cornell, jeho spolubydlící a kamarád, nyní zpěvák Audioslave, vokálky si dává Edie Vedder, nyní zpěvák Pearl Jam. Hudebníci na tomto albu jsou pohrobci Mother Love Bone, nyní členové již výše zmíněné kapely Pearl Jam. Když jsem na ně chtěl jet loni do Prahy, tak už byly lísty vyprodané. A tak to jde ten život.
17.03.2013 - 15:14
2(2.)
puero: Pravděpodobně to bude systém Mech, typ DM.
V příštích dnech tam plánuji poslat komandéra Dallersteina. Jeho tým specialistů si s tím jistě poradí.
Tyto taktické informace mají velikou důležitost, osobně preferuji jejich upřesnění, nerad bych je odsunul do pozadí.
V příštích dnech tam plánuji poslat komandéra Dallersteina. Jeho tým specialistů si s tím jistě poradí.
Tyto taktické informace mají velikou důležitost, osobně preferuji jejich upřesnění, nerad bych je odsunul do pozadí.
17.03.2013 - 09:24
2(1.)
Není Freon sedmá planeta systému corvus delta? Typ M?
Žij dlouho a draze.
Žij dlouho a draze.
17.03.2013 - 00:29
5(5.)
puero: klidně to udělej.Když pak uděláš screenshot můžeš tomu říkat ,,konceptuální umění" (četl jsem o chlápkovi co kouřem ze svíčky namaloval čadící parní lokomotivu, mimochodem velmi realisticky)
15.03.2013 - 10:36
1(1.)
maďarů, teda spíš slováků od hranic s Maďarskem znám spousty a upřímě, maďarštinu nenávidim :)
13.03.2013 - 09:26
5(3.)
:)))) , jo ...koktejl všeho a všech je výborná inspirace....fakt dobrý:))
13.03.2013 - 09:23
5(2.)
puero: Já ponechal jenom názvy děl tak jak byly náhodně na hlavní stránce.
13.03.2013 - 09:20
5(1.)
Napsat něco takového mě napadlo už když jsem sem poprvé vlezl. Odolal jsem. Někdy mám taky nutkání nějakou věc pojmenovat schválně tak, aby zapadala mezi ostatní názvy ve sloupci, ale obvykle odolám.
09.03.2013 - 12:01
2(1.)
pro mě nový člověk... no, mám co dohánět!!! díky za šťouchnutí! :-)
06.03.2013 - 15:49
3(3.)
kmotrov: Pustil jsem si to po letech a mrazilo mě zas. Na koncertě jsem to nezažil, tak ti trochu závidím.
05.03.2013 - 19:02
3(2.)
Celé LP Kdo to zavinil, je neuvěřitelnou výpovědí o osmdesátých letech. Atmosféra prstů na tlačítkách odpalovacích zařízení raket středního doletu s jadernými hlavicemi patřila k mému dětství a mládí, to se dnes nedá plně chápat. A do toho Janoušek " Tak už to spusťte" před Janouškem za to smekám. Pouštět si to tenkrát doma a hlavně zažít koncerty, měl jsem před vojnou bylo mi 18-19...
...pořád po tom ve mně zůstává stopa.
...pořád po tom ve mně zůstává stopa.