podobná díla k pořád dýcháš...


přidáno 30.07.2009
hodnoceno 13
čteno 2375(34)
posláno 0
nevím.psaná u doktorky.a je to prostě básnička.moje.stojím si za ní.sem poslední dobou hodně unavená a tohle..je takovej brainstorm.opět je hodně vymyšlená.
přidáno 24.10.2008
hodnoceno 13
čteno 1651(56)
posláno 0
pocitovka
přidáno 25.01.2012
hodnoceno 18
čteno 1554(30)
posláno 0
přidáno 14.10.2012
hodnoceno 13
čteno 1232(38)
posláno 0
...existují různá probuzení...různé sny...různé pravdy...a různé pocity...a různá rozhodnutí, ale ta s tím nic moc společného nemají...
přidáno 29.11.2007
hodnoceno 6
čteno 1680(24)
posláno 0
taková spíš mini
přidáno 18.12.2012
hodnoceno 25
čteno 1631(30)
posláno 0
Cesty od přítele, k příteli..miluji krajinu, jež míjím - jednou být na jednom z těch míst které vidíte prvně, naposledy, zapíše se do duše..
přidáno 01.04.2012
hodnoceno 5
čteno 1572(13)
posláno 0
chvilka
přidáno 24.01.2020
hodnoceno 14
čteno 1521(22)
posláno 0
16. 4. 2011
přidáno 26.03.2013
hodnoceno 5
čteno 1268(13)
posláno 0
sem blba, zas sem si uvedomila____z eje to tak lepsi_ vyjadril ses_ doela hezky_ ne, nemilujes me_ slibuju, ja prestatu_ nejuprimnejsi------------------->kamo, miluju te
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1384(25)
posláno 0
přidáno 07.02.2017
hodnoceno 18
čteno 1178(21)
posláno 0
přidáno 17.12.2018
hodnoceno 14
čteno 1294(25)
posláno 0
výkřik posledních sedmi dnů...čili týdeník s č. vydání 1...
přidáno 24.10.2007
hodnoceno 9
čteno 2166(25)
posláno 0
přidáno 23.08.2015
hodnoceno 5
čteno 1770(20)
posláno 0
jsem rozčílená
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 11
čteno 2103(21)
posláno 0
trocha dojmů z léta :)
přidáno 18.10.2011
hodnoceno 9
čteno 2292(32)
posláno 0
Něco staršího..někdy z tohohle roku..kdy přesnějc, to vám nepovim..a stejně je to asi jedno..
přidáno 02.05.2008
hodnoceno 11
čteno 1862(24)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Ginny [14], Charlie [13], mondy [10], tadyna [3]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming