|
|
|
nevím.psaná u doktorky.a je to prostě básnička.moje.stojím si za ní.sem poslední dobou hodně unavená a tohle..je takovej brainstorm.opět je hodně vymyšlená.
|
|
pocitovka
|
|
|
|
...existují různá probuzení...různé sny...různé pravdy...a různé pocity...a různá rozhodnutí, ale ta s tím nic moc společného nemají...
|
|
taková spíš mini
|
|
Cesty od přítele, k příteli..miluji krajinu, jež míjím - jednou být na jednom z těch míst které vidíte prvně, naposledy, zapíše se do duše..
|
|
chvilka
|
|
|
|
16. 4. 2011
|
|
sem blba, zas sem si uvedomila____z eje to tak lepsi_ vyjadril ses_ doela hezky_ ne, nemilujes me_ slibuju, ja prestatu_ nejuprimnejsi------------------->kamo, miluju te
|
|
|
|
|
|
výkřik posledních sedmi dnů...čili týdeník s č. vydání 1...
|
|
|
|
|
|
trocha dojmů z léta :)
|
|
Něco staršího..někdy z tohohle roku..kdy přesnějc, to vám nepovim..a stejně je to asi jedno..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)

